o mnie

Nie spodziewałem się, że fotografia stanie się dla mnie “czymś niezwykłym”. Nie spodziewałem się, że będę mógł tworzyć niesamowite historie dzięki tej dziedzinie sztuki. Ale od początku …

Nazywam się Przemek, mam 22 lata. Wpierw chciałbym Tobie podziękować, że tu jesteś. To dla mnie wiele znaczy.

Przygodę z fotografią rozpocząłem w szkole licealnej. Tam, mój kolega ze szkolnej ławki, bardzo często przynosił ze sobą lustrzankę. Sprzęt, który niegdyś był dla mnie “czymś niezwykłym” ponieważ rozmywał tło. Jedno z takich zdjęć, które mnie wówczas urzekło wykonałem na szkolnym korytarzu. Była chyba to szkolna tablica informacyjna zawieszona na suficie. Na niej informacja, że po prawej stronie znajduje się sekretariat. Oczywiście o takich efektach tego typu sprzętu wiedziałem już wcześniej, jednak wtedy “mnie to przekonało”.

Dzisiaj ciężko jest mi sobie wyobrazić, gdybym musiał rozstać się z fotografią. To już nie tylko rozmyte tło. To przede wszystkim ukazanie świata pełnych uczuć.

Od początku zacząłem fotografować ludzi. Ani na moment nie myślałem, żeby zmienić kierunek swoich działań … a jak myśl taka przychodziła to zaraz ją odrzucałem. Spędzanie czasu z parą młodą, modelką czy też ze znajomymi to czas, który nie nazwę pracą. Jest to nadal hobby, dzięki któremu zapiszemy ten wyjątkowy dzień.